Iris MTM + Stereo Vision

Iris M™ + Stereo Vision jest zestawem współpracujących dwóch kamer Motion Amplification®,  który dostarcza pomiary w trzech osiach jednocześnie, w pełnym polu widzenia (3D).

Iris M + Stereo Vision to unikalny system, pozwalający na akwizycję synchronicznych przebiegów czasowych i widm, w trzech kierunkach, dla każdego wirtualnego punktu pomiarowego (ROI), w każdym punkcie badanego obiektu i w jednym cyklu nagrania. Wieloosiowy pomiar został zaprojektowany jako kompletne rozwiązanie, pozwalające uniknąć ograniczeń testów jednoosiowych. Iris M + Stereo Vision zwiększa możliwość obserwacji, efektywność analizy i pomaga Użytkownikom pozyskać dane, trendy i zrozumieć nieoczywiste powiązania elementów badanego obiektu, podczas pojedynczego pomiaru.

 

Udoskonalona
zdolność obserwacji

Kompleksowe
dane pomiarowe

Wyjątkowa
efektywność

Więcej danych w jednym nagraniu – lepszy wgląd w operacje, zasoby i możliwości. Łatwe do zrozumienia dane obrazu Stereo Vision prowadzą do głębszej analizy i podejmowania lepszych decyzji. Skrócenie czasu konfiguracji w porównaniu z czujnikami i szybciej dostępne dane.