VIMS jest autoryzowanym partnerem RDI Technologies ™ (RDI) w Austrii, Czechach, Danii, Estonii, Gruzji, Niemczech, Węgrzech, Łotwie, Litwie, Mołdawii, Polsce, Słowacji, Ukrainie, Armenii, Azerbejdżanie, Kazachstanie, Kirgistanie, Tadżykistanie, Turkmenistanie i Uzbekistanie.

VIMS jest dostawcą rewolucyjnej technologii analizy optycznej i usług technicznych w zakresie Industrial Predictive Maintenance (PdM) i Structural Health Monitoring (SHM) w całym regionie. Oferujemy Państwu naszą specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i szkolenia, aby mogli Państwo skorzystać z tej innowacyjnej i rewolucyjnej technologii.

Research, Development, Innovation Technologies ma swoją siedzibę w Knoxville w stanie Tennessee. Firma RDI została założona przez dr. Jeff’a Hay’a, wynalazcę i właściciela patentu technologii wywodzącej się z amerykańskiego projektu badawczego finansowanego przez Departament Bezpieczeństwa Krajowego z University of Louisville w Kentucky. Badania prowadzone przez dr. Hay’a miały na celu znalezienie szybkiej, bezkontaktowej metody oceny infrastruktury krytycznej, która przyspieszyłaby wykrywanie awarii i reakcję w sytuacjach kryzysowych.

Prezes RDI Bob Wilson wyjaśnia. „To bezkontaktowy optyczny system detekcji, który można wykorzystać w czasie rzeczywistym do oceny stanu maszyn i instalacji. IP (własność intelektualna) dotyczy światła, ruchu i pikseli. Zasadniczo RDI połączył swoje zastrzeżone algorytmy oprogramowania z dostępną na półce technologią kamer w celu wykrywania ruchu i wibracji. Nasze motto brzmi: Widzieć to rozumieć ”.

inżynier serwisu na obiekcie wykonujący pomiar drgań maszyn

Technologia bezkontaktowej kamery może wykrywać ruch i wibracje z dużą precyzją bez konieczności przestojów maszyn. Technologia ta zapewni Ci jednoznaczną wizualizację ruchu i wibracji, normalnie niewidocznych gołym okiem, w standardowym wideo MP4. Zobaczyć znaczy uwierzyć za naciśnięciem jednego przycisku.

Dowiedz się więcej o technologii firmy RDI i ich zastosowaniu w Twojej branży, zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Nasz zespół ekspertów

Mariusz Świerczyński
Mariusz
Kierownik Działu Niezawodności
Wojciech Pozłutko
Wojciech
Kierownik Aplikacji Przemysłowych i R&D ‑ CEE
Dominik Wrona
Dominik
Kierownik ds. Techniczno‑Handlowych
Andreas
Kierownik ds. Technologii Pomiarowych i Usług

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji