IRIS EDGE™

Iris Edge™ to rozwiązanie oparte o kamerę do analizy drgań, które gromadzi dane i płynnie przesyła je do platformy IoT.

Iris Edge™ łączy w sobie PoE, obrotowe mocowanie i automatyczne ustawianie ostrości, dzięki czemu wdrażanie kamer do monitorowania drgań jest łatwiejsze, niż kiedykolwiek wcześniej, zapewniając jednocześnie wszystkie zalety Motion Amplification®. Dzięki Iris Edge™ użytkownicy mogą monitorować, śledzić trendy, alarmować, diagnozować i rozwiązywać problemy, w jeszcze większym polu widzenia, zapewniając najbardziej elastyczną, skalowalną i najłatwiejszą do wdrożenia metodę monitorowania maszyn. Nie ma potrzeby zbliżania się do obiektów, ani nawet ich wyłączania podczas instalacji, wystarczy zamontować kamerę i monitorować wszystko, co znajduje się w polu widzenia.

Kluczowe zalety Iris Edge™:

  • Łatwe i elastyczne wdrażanie dzięki PoE, pan-tilt i autofokusowi
  • Włączenie pełnej funkcjonalności Motion Amplification® do strategii IoT
  • Integracja danych wibracyjnych, z systemami danych, za pośrednictwem MQTT
  • Monitorowanie wielu zasobów, za pomocą jednej kamery, dzięki zdefiniowanym przez użytkownika widokom obiektu. Możliwość obrotu/pochyłu kamery i praktycznie nieograniczone lokalizacje pomiarowe
  • Trendy, historia i wyświetlanie danych, za pomocą łatwych w użyciu pulpitów nawigacyjnych

 

UŁATWIONE WDROŻENIE

SWOBODA PRZENOSZENIA DANYCH

MOTION AMPLIFICATION®

Nowy system można szybko wdrożyć, przy użyciu jednego kabla PoE , do transmisji danych i zasilania. Szybko wprowadzaj zmiany, dzięki zdalnemu dostępowi, automatycznemu ustawianiu ostrości i opcjonalnemu połączeniu w sieci komórkowej. Zbieraj dane tak często, jak to konieczne, dzięki nieograniczonej liczbie bezdotykowych punktów pomiaru wibracji. Rozszerz swój system monitorowania, aby zbierać więcej danych, dodając z czasem więcej urządzeń Iris Edge™ i Iris CM™. Usprawnij przepływ pracy i zaoszczędź czas, automatycznie eksportując dane, do istniejących systemów, za pomocą publikacji MQTT. Łatwe wysyłanie danych, do programów AI/ML, systemów SCADA, historii, itp., za pośrednictwem jednego protokołu. Wyświetlanie danych na pulpicie nawigacyjnym, w celu monitorowania i śledzenia trendów. Wizualizacja maszyn i ruchów strukturalnych. Precyzyjny pomiar danych przemieszczenia, generowanych przez miliony pikseli kamery. Rozwiązywanie złożonych problemów.